Енергосберігаюче опалення для свинокомплексів

Інфрачервоні обігрівачі забеспечать локальний обігрів з мінімальною витратою на пальне.

Обігрівачі для відкритих террас

Пропонуємо стаціонарні та мобільні інфрачервоні обігрівачі з максимальним ефектом обігріву місця перебування відвідувачів на вашій террасі.

 

Опалення спортивних майданчиків

Сучасні технології опалення для світу спорта.

Промислові інфрачервоне опалення

Ефективне рішення для обігріву промислових підприємст, окремих зон, робочих місць.

 

Сучасне опалення для тваринницьких підприємств

Сучасне енергосберігаюче інфрачервоне опалення пташників, птиці, свиней та інших тварин.

Вітаємо! Працюємо на перемогу! Україна переможе!

"ПАВЛОГРАДТЕПЛО" торгово-інженірінгова компанія.

Ми є офіційним дистриб'ютором і партнером відомих виробників обладненя.

Спеціалізуємося на енергоефективних технологіях:

  • обладнення власного виробництва: комунальна машинка ямкового ремонту асфальта, вуличний обігрівач для террас кафе, контроллер опалення для інфрачервоних пальників будь якого виробництва,

 

  • промислове опалювальне обладнення для опалення виробництва та різних технологічних процесів де є потреба в нагріві та пару,

 

  • обладненя для мікроклімату у птахівництві і тварівництві, що включаэ в себе опалення, вентиляцыя, контролери клімату та сучасне освітлення в птахівництві і твариницві.

 

Працюємо по всій Україні, будемо раді співробітництву з кінцевими споживачами, проектними та монтажними організаціями, торгувальними компаніями.

Серія XLA - XLS - Здвоєні обігрівачі (брудери) для пташників та свиноверм

in Інфрачервоні обігрівачі (брудери) для птиці та свиней

Газові керамічні інфрачервоні обігрівачі (брудери) серії XLA - XLS застосовуються для опалення при вирощуванні курей бройлерів, індички, гусей, свиней при відгодівлі та інших тварин на птахофабриках, фермерських господарствах, пташників батьківського стада і т.д.

З урахуванням останніх технологічних розробок, Французьким заводом SBM було створено керамічні брудери нового покоління XLA-XLS. Використання керамічних брудерів SBM в обігріві пташників значно покращується умови вирощування із суттєвим щорічним заощадженням газу не менше 25-30% та електроенергії 50-70% порівняно з газовими теплогенераторами відкритого або закритого типу.

Энергоноситель: природный газа или пропан/бута, био-газ, синтез газ.

Брудер XLA

Керамічні газові пальники серії XLA повністю автоматичні та підключаються до будь-якого комп'ютера керування. XLA пальники можна називати брудерами нового покоління, які розроблені насамперед для ефективного опалення пташників будь-якої площі без холодних зон. Кераміка на бурудерах XLA нагрівається як і сонце, і гріє в першу чергу тварин, підлога з підстилкою, що дозволяє значно знизити витрати палива: 40 - 60% економія природного газу, 60 - 80% дизельного палива, 80-95% економії електрики. Також інфрачервоні промені забезпечують тваринам найкращі умови утримання для оптимального зростання з підвищеною стійкістю до різних захворювань, підстилка завжди залишається сухою! Показники зростання стабільні, відмінок зводиться до мінімуму в результаті чудова кормоконверсія.
 

Брудери XLS

Керамічні газові пальники серії XLS напівавтоматичні та підключаються до будь-якого комп'ютера керування для регулювання режиму Більш-менш, без автоматичної зупинки, розпалювання проводиться вручну.

 

Технічні дані