Павлоградтепло

Виробляємо:

  • Обладнання для ремонту доріг ІНТ
  • Вуличні обігрівачі Brasilia
  • Контролер керування інфрачервоною системою опалення InfraLogic

Контрольный модуль (управления) VisioLON для подходит всей гаммы обогревателей SBM с автоматическим розжигом, имеет возможностью управлять двумя тепловыми зонами независимо.

Read More

Комунальна техніка для ремонту ям та вибоїн на асфальті

Виробляємо інфрачервоні нагрівальні машики для ремонту ям на асфальті для доріг загального призначення, так і ремонту ям та вибоїн на тротуарах, мостах, установки люків та злив і т.д.

Технологія інфрачервоного ремонту асфальту швидка, проста та якісна альтернатива традиційному методу ямкового ремонту доріг, що здійснюється шляхом фрезерування та подальшого ремонту.

Read More

Подкатегории

Ми виробляємо машини інфрачервоного ремонту асфальту для ямкового поточного ремонту асфальту, що мають будь-які дефекти: ями, вибоїни, тріщини, відколи, колійність та ін.) з використанням газових інфрачервоних випромінювачів SBM Франція.
Суть даної технології полягає в розігріванні ділянки асфальтового покриття, розпушуванні розігрітого та розм'якшеного матеріалу, з метою ліквідації дефектів покриття, додавання нового асфальту та його ущільненням віброплитаю аба катком.