Сучасне опалення для тваринницьких підприємств

Сучасне енергосберігаюче інфрачервоне опалення пташників, птиці, свиней та інших тварин.

Опалення спортивних майданчиків

Сучасні технології опалення для світу спорта.

Енергосберігаюче опалення для свинокомплексів

Інфрачервоні обігрівачі забеспечать локальний обігрів з мінімальною витратою на пальне.

Обігрівачі для відкритих террас

Пропонуємо стаціонарні та мобільні інфрачервоні обігрівачі з максимальним ефектом обігріву місця перебування відвідувачів на вашій террасі.

 

Промислові інфрачервоне опалення

Ефективне рішення для обігріву промислових підприємст, окремих зон, робочих місць.

 

ПП "ПАВЛОГРАДТЕПЛО" з партнерами, швидко та якісно виконуємо підбір та постачання необхідного теплового обладнання і обладнення для для птахівництва та тваринництва по всій Україні за прямими оптовими цінами. Все обладнення постачається з ПДВ та документацією і сертифікатами. Надаємо гарантійну та після гарантійну технічну підтримку, забезпечуемо запчастинами та базаю знань по правильному та своєчасному технічному сервісі придбанного обладнення.

Читати далі

Ми співпрацюємо з багатьма будівельно-монтажними фірмами, які мають досвід співпраці з нами та мають всі дозвільні документи та навчених фахівців з монтажу та обслуговування обладнення що ми постачаємо до України.Також ми маємо власних фахівців для виконання шеф-монтажу та інженерно-техннічного нагляду за втіленням проектута, навчання персоналу, консультування при пуско-налагодженні складних інженерно-технічних опалювальних систем та рішень у промисловості, тваринництві та технологічних процесах.

Читати далі
Маємо можливість пропонувати наше обладнення з проектуванням від ескізного проекту до робочого з погодженням робочього проекту згідно вимог до Українського законодавства. Співпрацуємо з багатьма проектними організаціями. І можемо запропонувати найкраще інженерне ріщення, враховуючи всі вимоги до проекту і до запропонованного обладнення. До всіх проектів залучаються наші власні інженери для забезпечення технічним супроводом на всіх етапах проекту з міжнародними фахівцями та  інженери проектувальники партнерської компанії.
Читати далі