Опалення спортивних майданчиків

Сучасні технології опалення для світу спорта.

Промислові інфрачервоне опалення

Ефективне рішення для обігріву промислових підприємст, окремих зон, робочих місць.

 

Обігрівачі для відкритих террас

Пропонуємо стаціонарні та мобільні інфрачервоні обігрівачі з максимальним ефектом обігріву місця перебування відвідувачів на вашій террасі.

 

Енергосберігаюче опалення для свинокомплексів

Інфрачервоні обігрівачі забеспечать локальний обігрів з мінімальною витратою на пальне.

Сучасне опалення для тваринницьких підприємств

Сучасне енергосберігаюче інфрачервоне опалення пташників, птиці, свиней та інших тварин.

Вітаємо! Працюємо на перемогу! Україна переможе!

"ПАВЛОГРАДТЕПЛО" торгово-інженірінгова компанія.

Ми є офіційним дистриб'ютором і партнером відомих виробників обладненя.

Спеціалізуємося на енергоефективних технологіях:

  • обладнення власного виробництва: комунальна машинка ямкового ремонту асфальта, вуличний обігрівач для террас кафе, контроллер опалення для інфрачервоних пальників будь якого виробництва,

  • промислове опалювальне обладнення для опалення виробництва та різних технологічних процесів де є потреба в нагріві та пару,

  • обладненя для мікроклімату у птахівництві і тварівництві, що включаэ в себе опалення, вентиляцыя, контролери клімату та сучасне освітлення в птахівництві і твариницві.

Працюємо по всій Україні, будемо раді співробітництву з кінцевими споживачами, проектними та монтажними організаціями, торгувальними компаніями.

Торгівля обладненням

in Ми пропонуємо

Фахівці ПП "ПАВЛОГРАДТЕПЛО" та партнери швидко та якісно виконує підбір та постачання необхідного опалювального обладнання, теплового та вентиляційного обладнання для тваринництва, технологічного обладнання.

Підбір та постачання обладнання та технологій здійснюється за прямими контактами з виробником. Ми є офіційними представниками найвідоміших світових брендів. Це дозволяє в максимально короткі терміни виконати постачання необхідного типу та кількості обладнання або аналога, як правило, з кращими характеристиками.